Anasayfa Kurumsal Projeler Haberler İletişim Başak Grubu      

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
Kybele
 
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

       
Yapı özellikleri Yapı Resimleri Kat Planları  
 
SunHill Konutları

 

Eskişehir'de 14 bin metrekare alan üzerinde Başak Konut tarafından inşa edilen Sun Hill Konutları'nda büyüklükleri 141 ile 216 metrekare arasında değişen 96 daire bulunacak. 4'er katlı bloklar halinde yapılacak olan apatmanlarda 2 + 1, 3 + 1 normal ve 4 + 1 dubleks tipinde daireler yer almaktadır.

Sun Hill Konutları'nın yüzde 30'u yapı, yüzde 70'i ise yollar, yeşil alanlar ve sosyal donatılar olarak planlanmış. Projenin mimarisini ise İstanbul'da gerçekleştirdiği birçok proje ile adını duyuran İNPO Proje Ofisi tarafından yapılmıştır.

Dış cephe kendini temizliyor

Başak Konut güvencesi ile gerçekleştirilen Sun Hill Konutları'nda yüksek standartlarda yapım ve malzeme kalitesi esas tutulmuştur. Yeni deprem yönetmeliğine uygun olarak tasarlanan projede, beton sınıfı olarak C - 30 kullanılmıştır.Mimari tasarıma uygun olarak, dış cephenin bazı bölümlerinde kendi kendini temizleyebilen KeraTwin Cephe Sistemi, suya dayanıklı dış cephe boyası ile kombine edilmiştir.

Projedeki dairelerde yaşam kalitesini yükselten en gelişmiş ses ve ısı yalıtım sistemi, bloklarda yangın tertibatı, uydu yayınlarına uygun tv altyapısı, her dairede, 2 hat telefon, 1 ADSL hattı, kombi ısıtma sistemi, hazır klima bağlantı hattı bulunmaktadır.

Şehir merkezinde bulunuyor

Sun Hill Konutları'nın, Eskişehir için benzersiz bir alan üzerine inşa edimiştir. Şehir merkezine ve tüm önemli noktalara ulaşımın kolaylığı sağlamaktadır. Estram (tramvay), otobüs ve dolmuş duraklarına 100 metre, kent merkezine de 2 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Yunus Emre Devlet Hastanesi ve A.Ü. Mavi Hastane'ye 400 metrelik yürüyüş mesafesinde bulunan proje, Eskişehir'in en büyük kompleksleri NEO ve ESPARK alışveriş merkezlerine de 1,5 kilometre mesafede bulunuyor.

Sosyal alanlar

- Site sakinleri için 3 bin 500 metrekarelik kapalı otopark.

- Ayrıca bahçe içi açık otopark.

- 800 metrekarelik sosyal tesis içinde 12 ay hizmet veren kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness, aerobik salonları.

- Tüm site içi araç ve personel giriş - çıkışı görüntülü güvenlik kontrolü noktalarından yapılmaktadır.

 


sunhill katalog icon
  pdf icon
  Sunhill Kataloğunu indirmek için tıklayınız
 
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Başak Konut tanıtım filmi
 
daire
 
 
kapat
2010 yapımı Başak Konut A.Ş. Kurumsal İnternet Sitesi. Tüm hakları saklıdır. Kripton Ajans